ביו רזוננס

מה זה ביו רזוננס

מעת לעת אנחנו שומעים על שיטות טיפול אלטרנטיביות אשר זוכות להצלחה גדולה בעולם ובקרב קהלים מסוימים בישראל, אך עדיין לא זוכים לחשיפה רחבה בתקשורת וכן בקרב אנשי מקצוע. אחת הדוגמאות לכך היא ביו רזוננס.

ביו רזוננס

שיטה זו הומצאה כבר בשנות החמישים בגרמניה, אז היה ניסיון למצוא שינויים חשמליים בגוף בנקודות מסוימות בגוף. במסגרת העבודה התברר שיש קשר בין מוליכות חשמלית למחלות, ועל כן פיתחו שיטה שמאפשרת לזהות ולאתר גורמים שונים שיכולים להשפיע על המטופל, תוך כדי שניתן לבדוק את תפקוד האיברים ותפקוד כלל המערכות בגוף.

השיטה פועלת באופן הבא. המטפל מבצע סריקה של גוף המטופל באמצעות מכשיר טיפול בתדרים, וכן באמצעות תוספות מיוחדות שהמטרה לבדוק דרכן את מצבו של המטופל.  המטפל ירצה לראות כיצד המטופל שלו מגיב לפעולות שונות, החל מצריכת מזון, צריכת תרופות, מינרליים, הורמונים, ועוד שלל גורמים שיכולים להשפיע על הגוף, הפידבק שהמטופל יותר, משקף את מצב בריאותו. בין היתר אפשר לגלות דלקות, רגישויות, איברים חלשים, ועוד שורה ארוכה של נתונים בעלי משמעות לצורך בריאותו של המטופל.

לאחר מכן, אפשר להתחיל ולטפל במטופל באופן פרטני. היתרונות הגדולים של שיטה זו, ראשית, כל דבר נבדק ונמדד, אין דבר שמשאירים אותו ללא הסבר או תוצאה. המטופל עובר שורה של בדיקות במטרה לאתר כל דבר. שנית, אין קיבעון ביחס לתופעות שונות, כלומר, אם המטופל מתמודד עם בעיה מסוימת, אז לא בוחרים להגדיר זאת מידית בצורה ספציפית אלא פועלים באופן כזה שהמטרה היא להגדיר כל בעיה על פי הגורמים האמיתיים שמשפיעים עליה, שלוש, לכל מטופל יש טיפול משלו. כלומר לא מדובר פה בהגדרת טיפול רחבה.

חשוב להדגיש, השיטה מתאימה לכולם, אין גיל ספציפי או מין מסוים שהשיטה מתאימה להם יותר. מבצעים שיטת ביו רזוננס לגברים ולנשים כאחד, תינוקות, ילדים ומבוגרים. לא מדובר בשיטה פולשנית שיכולה להשפיע ולפגוע באיכות הבריאות שלנו.

חשוב להדגיש נקודה נוספת, השיטה מתבצעת הן באופן בלעדי והן לצד שיטות טיפול קונבנציונאליות. לא מדובר בשיטה אלטרנטיבית נטו.

כתוב/כתבי תגובה