בטיחותי

בטיחותי – האתר שחובה על כל הורה להכיר

כאשר נולד תינוק חדש אל אוויר העולם באותה המידה יחד איתו נולדים זוג של הורים טריים שאף הם צריכים ללמוד רבות לגבי הדרכים הכי בטוחות לגידול התינוק הזה שלהם. ואולי תתפלאו לשמוע, אבל בהחלט ישנם נושאים רבים שאותם צריכים ללמוד ולבחור בצורה יעילה מלבד סוג מיטת התינוק והמוצץ שאיתו הוא יירגע.

זה טבעי לא לדעת הכל

קודם כל זה חשוב לשמור על אווירה רגועה ולא להיכנס לפאניקה כאשר מגלים עד כמה בית אחד קטן יכול להוות סכנה אמיתי עבור תינוק שעדיין צריך להתפתח רבות כדי להתחזק ולהיות עמיד יותר בפני סכנות כמו נפילה ממיטת ההורים, נפילה משידת ההחתלה וסכנה מבליעה של עגילים שהנחנו לרגע במקום שקרוב להישג ידיו. רוצים להרגיש הרבה יותר מוכנים עם בית שמתאים למגורים של תינוק שרק ילך ויגדל לפעוט שאוהב לחקור את כל הסביבה הזו שבה הוא גר? אפשר להתחיל מקבלת המידע החשוב מאתרים אשר דנים בכל נושא הבטיחות בבית וכיצד אפשר להתאים אותו בצורה הכי טובה שאפשר לכל שלב שאליו התקדם כבר התינוק. אם יש גם אפשרות לרכישה באותו האתר, מה טוב.

הנוחיות של רכישה אונליין

ישנם אתרים כמו בטיחותי שלא רק שמים את כל העניין של בטיחות הילד בראש סדר ענייניו של ההורה, אלא גם מאפשרים לרכוש בצורה נוחה את כל מה שמסתבר שצריכים להתקין בהקדם האפשרי ועדיין לא נמצא בבית. באופן שכזה כל הורה שמוצא לעצמו כמה דקות בודדות של נחת יכול לאתר את הדברים שצריכים להשלים מבחינה בטיחותית מבלי להתעכב בעוד חנות של מוצרי תינוקות שבה אפילו לא תמיד נמצא כל מה שצריכים במלאי.

בטיחות שמגיעה עד לבית

ניסיתם פעם לעשות סידורים עם תינוק קטן? ומה עם סידורים עם תינוק קטן ואחיו הפעוט שחסר סבלנות מן הרגע בו נולד? לא קל. גם הילדים הכי מתוקים בעולם מגיעים עם רשימה של צרכים, ולאחר רגעים של נחת בחנות הם יכולים להתחיל לאבד את סבלנותם ואיתם האפשרות לבצע רכישה בצורה יעילה הולכת לאיבוד. אתר בטיחותי מאפשר להכל הורה לאתר את כל מוצרי הבטיחות לבית במהירות רבה ולאחר הרכישה פשוט להמתין עד להגיעם של כל אחד מאלה לבית.

כתוב/כתבי תגובה