הרטבת לילה בגיל 6

ד"ר קובי שגיא – הרטבת לילה בגיל 6

ילד אשר מרטיב בלילה הוא ילד שסובל. וככל שהוא גדול יותר כך הבעיה הופכת להיות מטרידה יותר. כי בשעה שחבריו כבר שכחו כי אי פעם הייתה להם התמודדות סביב העניין הוא עדיין מתמודד וסובל. אכן תופעה מציקה שחשוב למצוא לה פתרון. והורים מסורים אכן עמלים למצוא פתרון לעניין, הם מבליגים ומכבסים, מאווררים ומקווים, מעודדים ומחפשים טיפול יעיל שיביא סוף סוף את התוצאה המיוחלת.

הטיפול המומלץ של ד"ר קובי שגיא

גם אתם מתמודדים עם הנושא הזה? גם הילד שלכם חולם ללכת לישון אצל חבר בלי לחשוש מהרטבה? היעד הזה לא רחוק כל כך. גלו גם אתם את השיטה ייחודית של ד"ר קובי שגיא ותוכלו למצוא את עצמכם בקרוב ממש עם ילד גמול! כן, גם בלילה תוכלו לישון בשלווה ולהיות בטוחים ורגועים כי הילד לא מאבד את השליטה על צרכיו.

כיצד מתבצע הטיפול של ד"ר טל שגיא?

מדובר על טיפול חדשני ביותר שמשלב גישה התנהגותית והמון עידוד לילד לצד כלי מתקדם מאוד שמטרתו לשפר את הפעילות של השליטה העצמית גם מתוך שינה. השילוב הזה מוביל תהליך מעולה שמקדם את הילד בהדרגה עד לשליטה מלאה אליו הוא מייחל כל כך, חפשו בגוגל
ד"ר טל שגיא להכרת הטיפול לעומק..

המלצות של לקוחות

לא מתחילים טיפול לפני שמבררים לעומק ובודקים כי מדובר בטיפול יעיל שאכן יוכל להביא תוצאות. לכן מומלץ לשמוע מלקוחות ומטופלים שסיימו את הטיפול. מרבית המטופלים של ד"ר שגיא ישמחו לספר לכם על הצלחה מרשימה ביותר ועל תוצאות נהדרות אשר ממשיכות ללוות את הילד גם הלאה. כי הטיפול אכן מוכיח את עצמו שוב ושוב והוא עתיד להושיע גם את הילד שלכם ממצוקת ההרטבות הליליות.

בהתאמה מלאה לצרכים שלכם

שימו לב כי שיטת הטיפול של ד"ר טל שגיא מאפשרת לכל אחד לקבל את הטיפול ההולם בנוחות מקסימלית. כיום הוא מציע גם טיפול מונחה מהבית. באמצעות תוכנה ייחודית יתבצע הטיפול והילד ייפגש עם המטפל מול המסך. במהלך הטיפול הילד יקבל חיזוקים חיוביים ותהליך הגמילה יושלם על הצד הטוב ביותר לשביעות רצון כולם.

כתוב/כתבי תגובה