אביזרי אמבטיה? 7 המוצרים שאתם חייבים לעצמכם!

בכל חדר אמבטיה ישנם פריטים שנוכל לראותם בבתים ובדירות, ואפילו בחדר בית מלון. מהם? הנה שבעה.

מוט פינוק

לא חוויתם פינוק אמיתי עד שהתקנתם בחדר האמבטיה מוט פינוק. הוא כזה שיכול לשדרג את החוויה של הרחצה בצורה מאוד ברורה, עם מעבר מסתם מזלף המחובר לצינור שמחזיקים ביד, למוט שלם שמכיל גם מעמד נוח לאותו המזלף, לצד שדרוגים רבים שפשוט כיף שיש בזמן הרחצה.

מתלה מגבות

מתלה מגבות הוא החלט הכרח חשוב. גם עבור המיקום הנוח של מגבות הרחצה, וגם עבור המקום הזה שבו מתאווררות ומתייבשות המגבות לאחר הרחצה. ישנם מתקנים בכל מיני דגמים, ומה שנותר הוא לבחור את זה שהכי אוהבים.

מדף מוצרים

מדף שעליו מונחים כל פריטי הרחצה בעיקר מותקן באזור הפנימי של המקלחון או האמבטיה. כך יכולים ביתר קלות להגיע אל כל סבון ושמפו בזמן שמתקלחים בצורה נוחה.

מתקן למברשת שיניים

מברשות השיניים בחלקן יכולות לעמוד על כיור הרחצה, אבל להניח את המברשות ומשחת השיניים בתוך מתקן ייעודי זה דבר יותר אסתטי ויותר פרקטי בשימוש יומיומי במקלחת.

מקום נוח לנייר טואלט

זה הרי ברור מאליו שבכל חדר רחצה יש גם שירותים, והיכן שיש שירותים חייבים שיהיה מותקן מתקן עבור נייר הטואלט, ואולי אפילו עבור כמה בבת אחת.

מתקן לסבון ידיים

כמובן שאפשר לרכוש סבון ידיים נוזלי שמגיע כבר בבקבוק פלסטיק נחמד, אך זה הרבה יותר תורם לעיצוב של החלל להניח מתקן מעוצב שמשלים את המראה שאליו שואפים בחדר הרחצה.

מושב אסלה מפנק

עבור האסלה ניתן לרכוש כל מיני סוגים של מושבי אסלה, אין ספק שמדובר בהכרח, וגם כאן יש מבחר ומגוון שיכול להתאים לכל סגנון מועדף, חלק או מדוגם.
מוזמנים ליצור קשר עם באט'ליין ולרכוש את אביזרי האמבטייה הרלוונטיים עבורכם!

 

כתוב/כתבי תגובה