אסטמה של העור

הרופאים עדיין לא יודעים בבירור, מה גרם למחלה הכרונית אסטמה של העור, אך הם כן יודעים כי זוהי מחלה מולטי פאקט וריאלית שיש בה כמה גורמים שמשולבים ביניהם וכוללים גורמים נפשיים, גנטיים ועוד. אין פתרון ממשי למיגור המחלה, היות וטיפולים שקיימים היום ברפואה הקונבנציונאלית מקלים על הגירוי בעור. גם שימוש בסבון ייעודי, עשוי להקל על תסמיני המחלה של אסתמת העור. יש לשמור על העור שיהיה לח ולא יבש  , כך שעור יבש מחריף את הגירוי, מה שיוביל לדלקת ויש למנוע זאת. זו עובדה ידועה כי מחלה זו, מורידה באיכות החיים של החולים בה ושל בני משפחתו, אך יש לדעת כי באמצעות עזרה נכונה וטיפול הולם, ניתן יהיה לשפר את איכות החיים בצורה ניכרת והמטופלים יחזרו לשגרת חייהם מבלי לסבול יותר מהתקפות המחלה שמלווה בגירוד עד לפציעת העור.

טיפול הומיאופתי לאסטמה של העור

רופאים הומיאופתיים, יודעים כיצד להגיע למוקד המחלה מסוג אסטמה של העור. הם משוחחים תחילה עם מטופליהם וסוקרים את ההיסטוריה הרפואית האישית של כל מטופל שמגיע אליהם. רופאים העוסקים ברפואה אלטרנטיבית, תמיד מקשרים את המחלות השונות במיוחד מחלות אוטואימוניות למצבים נפשיים של מטופליהם. הם חוקרים, אילו חוויות ומאורעות טראומטיות, עברו המטופלים בחייהם  אשר בעקבותיה הם  פיתחו את המחלה. רופאים אלה, יתאימו תרופות טבעיות כגון טיפול עם טיפות דרך הפה, כאלה שאינן מלוות בתופעות לוואי. משך הטיפול עשוי לארוך כ-4 חודשים וניתן יהיה לחוש שיפור ניכר.

לחזור לשגרת החיים ללא הפרעות

זו השאיפה של כל חולה במחלת אסטמה של העור. רבים פונים לשני המישורים כגון רפואה קונבנציונאלית ורפואה אלטרנטיבית, כך שיוכלו למצוא את הטיפול שיתאים להם ביותר, כל אחד על פי מצבו. באמצעות עזרה נכונה וטיפול הולם ועקבי, ניתן יהיה להתגבר על המכשולים ולחזור לשגרת חיים נורמאלית ללא  הפרעה או חשש, שהמטופל לא יוכל לעבוד כמה ימים בחודש בגלל התקפות המחלה, שיוכל לישון ללא הפרעות ועוד. יש לשים לב במיוחד בעונות המעבר ולגרום לעור להיות לח באמצעות קרמים טבעיים שישמרו על עור לח תמיד.

כתוב/כתבי תגובה