יעוץ זוגי

נבגדתם? חשוב ללכת לטיפול זוגי לאחר בגידה

למה ללכת לטיפול זוגי?

ללכת לטיפול או ייעוץ זוגי זו כלל לא בושה, ישנם זוגות רבים מכל רחבי הארץ והעולם אשר זקוקים לעזרתו של מטפל זוגי. מטפל זוגי יכול לעזור לכל זוג ללא יוצא מן הכלל בכך שהוא נותן עצות, טיפים ותפוסי פעולה שיכולים לעזור לכל זוג להתמודד עם הקשיים שיש להם ולהוביל למקום של זוגיות מוצלחת, מכילה, אוהבת וטובה הרבה יותר. 

למה חשוב ללכת לטיפול זוגי לאחר בגידה?

אם קרה ואחד מבני הזוג בגד בשני, זה ללא ספק מצב אשר קשה מאוד להתמודד עימו. בגידה יכולה לרסק זוגות ואת כל הקשר בין רגע, הבגידה יכולה לעשות טראומה לאחד מבני הזוג אשר תלווה אותו עוד שנים רבות קדימה. כדי להימנע ממצבים כאלו או מטראומות אשר עלולות להגיע בעקבות בגידה חשוב מאוד ללכת לטיפול זוגי לאחר בגידה

כל בגידה מחייבת טיפול זוגי?

התשובה לכך היא חד משמעית כן, גם אם הבגידה היא אינה חמורה מידי בעיניי אחד מבני הזוג עדיין, למרות זאת חשוב מאוד ללכת לטיפול זוגי כדי להרגיע את המצב ולראות כיצד ממשכים בחיים לאחר הבגידה הנוראית. 

איך טיפול זוגי יכול לעזור?

מטפל זוגי כל מטרתו היא לשמוע, להקשיב, להפיק לקחים ולנסות להצביע על הנקודה אשר גרמה לאחד מבני הזוג לבגוד בשני. כדי להימנע מבגידה חוזרת או כדי להתגבר על המצב העגום אשר הגיע כתוצאה מהבגידה יש ללכת לטיפול זוגי כמה שיותר מהר.

לסיכום.

טיפול זוגי יעיל מאוד בהמון מקרים, אחד המקרים אשר טיפול זוגי הוא הטוב ביותר זה כמובן במקרים של בגידות. אם גם אתם סבלתם מבגידה יש לפנות למטל זוגי כמה שיותר מהר.

כתוב/כתבי תגובה