גרביים נגד ריח ברגליים – מה מיוחד בהן?

שהיינו צעירים יותר וסוג הגרביים שלנו, היה כנראה הדבר האחרון שהיה יכול להטריד אותנו, עם השנים הדבר נעשה קצת שונה. אופן הבגדים שאנו לובשים ואפילו סוג הגרביים ברגל תופסות את תשומת ליבנו. נבדוק מה מיוחד בגרביים נגד ריח.

 

גרביים נגד ריח ברגליים – מה מיוחד בהן? |

אחת הסיבות שבגללה ישנם גרביים שמוציאות ריח רע מהרגליים היא הכותנה. ברוב המקרים, סוג הכותנה לאריגת גרביים, גורם לרגל לא להזיע רבות, ואינו צובר ריח אך ברוב המקרים כן. גרביים שעשויים מחומרים כמו פוליאסטר, ברוב המקרים יגרמו לריח לא טוב מהרגל גם כן.

 

טעויות בכפות רגליים מיוזעות – חומרים הגורמים לרגליים להזיע |

אם אתה כמו רוב האנשים, רוב הגרביים במגירה שלך עשויים כותנה. אף שגרבי כותנה הם פופולריים מאוד, הם בהחלט לא הבחירה הטובה ביותר לכפות רגליים מיוזעות או מסריחות.

למעשה, כותנה היא אחת הסיבות העיקריות לכך שאנשים מתלוננים על כפות רגליים מיוזעות ומסריחות. למרות שהכותנה מרגישה כמו חומר קל ונוח, הלחות שנספגת בסיבי כותנה לא מתאדה חזרה לאוויר שמחוץ לגרב.

 

סוגי בדים טובים ולא טובים לגרביים |

סיבי כותנה שומרים על החום, במקום לבודד  אותו (כמו צמר) והחום גורם להזמנת חיידקים וריח. זיעה, חיידקים וריח, נספגים על ידי כותנה ולא ממש נעלמים עד שאתה מכניס אותם לכביסה. פלסטיק, ניילון, פוליאסטר, גם כן, לא הכי בריאים לרגל כשהם ב – 100% מגרב.

כפי שתקראו בהמשך, סיבים סינטטיים יכולים להיות מדהימים למניעת כפות רגליים חמות ולחות. טכנולוגיית הבדים יצאה לדרך מאז שהחומרים הללו פותחו לראשונה, לכן הימנעו מהגרסאות הלא-טכניות של פלסטיק, ניילון או פוליאסטר בעת רכישת גרביים.

 

להימנע מריח בגרביים |

החיבור לסוגי בד אחרים הוא המפתח למניעת זיעה וריח, פלסטיק, ניילון ופוליאסטר, שהם אינם נושמים במיוחד אלא אם הם משולבים יחד עם בדים נושמים אחרים. חשוב מאוד ללבוש רק גרביים "נושמים".

דבר זה לא יאטום לכם את הרגל ויגרום להצטברות זיעה וחיידקים לתוך הרגליים שלכם אלא יאוורר אותם בצורה בריאותית.

 

מעוניינים לרכוש גרביים איכותיות? מזומנים להכנס ל:https://za-ken.com/

כתוב/כתבי תגובה