מדריך מזורז למדרסים

מדריך מזורז למדרסים

מדרסים זה מושג בתחום האורתופדיה. המדרסים נועדו לפתור לנו בעיות שונות בכף הרגל, לתת לכף הרגל שלנו את המנח הנכון ולמנוע כאבים במהלך הליכה או ביצוע פעילות ספורטיבית. לא כל מדרס מצליח למלא את תפקידו ולהועיל לנו במידה רבה. אבל אם נדע ונלמד על התחום, אם נקרא ומתמצא נוכל לפעול בצורה מדויקת וטובה יותר, מה שיאפשר לנו להיות רגועים כי קבלנו לידינו, או מדויק יותר – לרגלנו. זוג מדרסים בהתאמה אישית שימלאו את תפקידם בהצלחה.

מדריך למדרסים

  1. תחום המדרסים הינו תחום פרוץ. אין כל פיקוח של גוף ממשלתי על העניין הזה. ולכן חובה על כל לקוח לפעול באופן זהיר ולשקול היטב את הנושא. חשוב לברר על המכון האורתופדי אליו פונים כדי לוודא כי מדובר על מכון מקצועי שמציע מענה מתאים ובריא לכך הרגל.
  2. הסוד של מדרס טוב הוא התאמה של המדרסים לכף הרגל. יש מגוון רחב של מדרסים וחומרי גלם שונים שמשמשים לייצור שלהם. את המדרס יש להתאים לכפות הרגליים וכמובן שלבעיה הקיימת. התאמה מדויקת מאפשרת לנו ליהנות מתועלת ומשיפור מורגש.
  3. בבואנו לרכוש מדרסים עלינו לזכור כי המכונים הם גוף עסקי לכל דר ועניין. לכן עלינו להתייחס בהתאם לכך להצעות שמוצעות בפנינו. זו לא מרפאה או קופת חולים אלא עסק שמעוניין למכור לנו ולהרוויח.
  4. בעיות בכף הרגל ישליכו בצורה ניכרת על הגוף כולו. לכן מומלץ מאוד לתקן את המנח באמצעות מדרסים לדורבן בעקב לדוגמא, וכך למנוע את שרשרת הבעיות שעלולה להתפתח בעקבות בעיה קלה בכף הרגל. מדרס איכותי וטוב ימנע את תגובת השרשרת הזו, ויאפשר לנו לשמור על בריאות הגוף שלנו למרות בעיות שיש בכף הרגל.
  5. התאמת המדרס תיעשה על ידי טכנאי מדרסים מקצועי. לרוב יהיה מדובר על פגישה שנמשכת בין חצי שעה לשעה. במהלך פגישה זו יעבור המטופל תשאול וכן בדיקה פיסית של כף הרגל. כמו כן יבצעו במקרים מסוימים בדיקה ממוחשבת שנועדה לאבחן את המצב של כף הרגל ואת הדרך בה ניתן לפתור את הבעיות אם קיימות.

כתוב/כתבי תגובה