מתנה ליולדת

כל המידע על דף מתמוסס למניעת הריון

אם החלטת להתחיל להשתמש באמצעי מניעה, וודאי גילית לא מעט מוצרים ותכשירים בהם תוכלי להשתמש בכדי למנוע כניסה להריון לא רצוי. לרוב הבחירה באמצעי מניעה תלויה בהעדפות של שני בני הזוג, כאשר השאלה המרכזית נוגעת לפרק הזמן הדרוש למניעת ההיריון – האם מדבר על תקופה ממושכת או תקופה קצרה, וכך בהתאם לבחור את אמצעי המניעה המתאימים ביותר. 

במקום להתלבט בין אמצעי מניעה המתאימים לשימוש ממושך או קצר, תוכלי פשוט לנסות דף מתמוסס למניעת הריון שיאפשר לך הגנה יעילה בכל זמן שנוח לך. 

לפרטים נוספים על אמצעי מניעה VCF >>>

מהו דף מתמוסס למניעת הריון?

מדובר על אמצעי מניעה בצורה של דף דקיק במיוחד, אותו יש להחדיר לפתח הנרתיק לפני קיום היחסים כדי לקבל הגנה מפני הריון. כיוון שהדף דק וגמיש, ניתן להחדירו בצורה פשוטה ומהירה מבלי להרגיש בו בכלל. היעילות של אמצעי מניעה זה נמצאת בחומר ממנו עשוי הדף, כיוון שהוא מכיל חומר פעיל של קוטל זרע המעניק הגנה של 94% לפחות במניעת הריון.

מה היתרונות של הדף המתמוסס למניעת הריון?

  • אמצעי מניעה ללא הורמונים – מדובר על אמצעי מניעה שאינו מכיל הורמונים, אלא רק קוטל זרע, ולכן אין חשש מתופעות לוואי כתוצאה משינוי רמות ההורמונים בגוף. כיוון שהדף איננו מכיל הורמונים, גם נשים מניקות ומעשנות יכולות להשתמש בו.
  • יעיל למשך מספר שעות – לאחר החדרת הדף המתמוסס אל הנרתיק, החומר הפעיל פועל לקטילת הזרע במשך כ-3 שעות.
  • נוח ופשוט לשימוש – השימוש בדף מתמוסס למניעת הריון נוח ופשוט במיוחד, ובנוסף איננו מכתים, נוזל או מלכלך במהלך השימוש בו.

כיצד משתמשים בדפים?

כאמור, השימוש בדפים מתמוססים למניעת הריון הוא נוח ופשוט באמצעות החדרת הדף לנרתיק לפני קיום יחסים. כדי להבטיח יעילות מרבית, חשוב לעיין בדף ההוראות המצורפות למוצר.

כתוב/כתבי תגובה