התאמת ביטוחי חיים

כולנו מכירים את הרגע הזה שבו אנו מקבלים טלפון מנציג של חברת ביטוח כזאת או אחרת. ברגעים כאלה אנו קצת מתרגזים ואפילו מנתקים מיד – כי אף אחד לא לשמוע על ביטוח למקרה של פציעה או מוות. זה נכון, כולנו רוצים לחיות חיים מלאים ללא דאגות. אבל אם נסתכל רגע למציאות 'בלבן של העיניים' – נבין שלא הכול נמשך לנצח וכי הכול יכול לקרות, גם לנו וגם ליקרים לנו.

כדי להיות בטוחים שנהיה מכוסים במקרה של פגיעה קשה או מחלה – שתוביל לנכות או למצבים מסכני חיים – חשוב שנתאים את פוליסת הביטוח הנכונה ביותר עבורנו שתשקף את מה שאנו זקוקים לו בחיינו. בנוסף לכך יש מקרים של צורך בטיפול סיעודי, מקרים של אשפוז ארוך בבית החולים או כול מצב קריטי אחר – שחייבים לקבל עבורם כיסוי.

בין היתר כדאי להיות שקטים ולדעת שהקרובים שלנו יהיו מבוטחים במידה וחלילה תקרה לנו תאונה קשה שתוביל לפטירה או במקרה של מחלה קטלנית וכולי. מי שיבצע התאמה של ביטוח חיים נכון – יוכל להמשיך לנהל את חייו בשלווה.

 

כיצד בוחרים את הפוליסה המתאימה ביותר?

כפי שהזכרנו, יש לא מעט חברות ששולחות נציגים כדי למכור לכם ביטוח, בעקבות הדוגמה של חברות הביטוח הקנדיות. כדי לבחור בפוליסה הנכונה ביותר כדאי להתייעץ עם מומחים בתחום שעבדו בחברות פיננסיות ויכולים לעזור לכם לבחור פוליסות מתאימות, במחיר נוח ובהתאם לצרכים שלכם.

בין היתר יש לבחור ביטוח חיים איכותי ומתאים מחברה אמינה, ולנסות לצמצם תשלומים באמצעות יועץ מומחה להסדרת פוליסות ביטוח. בכך תוכלו להמשיך לנהל את חייכם תוך שאתם יודעים כי העתיד שלכם או של היקרים לכם – מובטח.

 

לפרטים נוספים, הנכם מוזמנים להכנס לאתר של חברת MyExpert.

כתוב/כתבי תגובה