מטבחי גינה

3 סיבות שיהיו לכם מטבחי גינה

מטבחי גינה

בבתים רבם שצמודים לגינה אנחנו מוצאים לאחרונה בין שלל המתקנים גם מטבחי גינה. למה אנשים משקיעים במטבחים הללו? מה הם מרוויחים מהמטבח הנוסף שיש להם בחוץ? כל התשובות בהמשך

בתים שנהנים מגינות צמודות לבית הם בתים המעניקים לדיירים איכות חיים אחרת ברמה הרבה יותר גבוהה ממה שהכרנו עד היום. הם חיים הרבה יותר בנינוחות כאשר יש להם את הטבע נגיש כל כך ואם הם משקיעים בגינה הם יכולים ליהנות משעות ארוכות של טבע ומשאיפת אוויר צח וצלול בכל פעם שמתחשק להם. כיום משקיעים דיירים רבים המתגוררים בדירות צמודות קרקע גם במטבח גינה. הגינה מקבלת שדרוג והופכת להיות כמקום בילוי מרכזי למשך שעות רבות משך היום.

מה עושים במטבח גינה?

מטבח גינה הפך להיות פופולארי מאוד הודות לשימוש הרב שיש למטבחים הללו.

  • במטבח גינה אפשר ליהנות יחד עם אורחים. במקום להיכנס הביתה ולהפעיל את המזגן ניתן ליהנות מהאוויר הצלול שהטבע מעניק לנו חינם אין כסף. המרחבים בגינה הם בדרך כלל יותר גדולים מאשר בבית כך שהאורחים חשים הרבה יותר בנוח כאשר האירוח הוא בגינה.
  • תעסוקה לילדים הגינה המושקעת יכולה לכלול הרבה מתקנים נוספים מעבר לפינת הישיבה והמטבח. ניתן להציב שם מתקני משחק לילדים, נדנדות, מגלשות ועוד. כך שהילדים נהנים לבלות בחוץ שעות רבות ובהגיע עת הארוחה הם לא חייבים להיכנס הביתה כי גם המטבח יצא אליהם החוצה וכידוע לכל האימהות, כאשר אנחנו רוצות שהילדים שלנו יאכלו טוב ושייפתח להם התיאבון אנחנו יוצאים איתם החוצה. אז מה יכול להיות יותר טוב ממטבח שנמצא בחוץ.
  • מנגל – כמה פעמים הבטחתם לעצמכם לסדר פינת מנגל מסודרת בחוץ? לא עשיתם את זה עד היום, אך כאשר יש לכם מטבח שלם בגינה אתם יכולים להוסיף גם את זה כי יהיה לכם באמת נוח לבלות בחוץ כאשר יש לכם ברז צמוד, מקרר עם כל התבלינים ואפילו מקום מתאים לכל הציוד של המנגל. אין ספק שהמנגל יחד עם המטבח בגינה מעניקים למנגל טעמים חדשים וטובים הרבה יותר כי המנגל לא ייעשה בתנאי שטח חסרים.

מטבח גינה זהו הטרנד החדש בעיצוב הגינות, ואנחנו כנראה נפגוש אותם בהרבה גינות בישראל.

כתוב/כתבי תגובה