רשלנות רפואי

רשלנות רפואית בניתוחים פלסטיים

https://www.yhc-law.co.il

רשלנות רפואי

ניתוחים אסתטיים הם מנת חלקם של לא מעט נשים, אנשים או בפרט כאלו שיש להם משהו שמציק. זה אולי לא נראה לעיניהם של אחרים אבל להם זה חשוב ומכאן שהם נוהרים אל רופאים אסתטיים שלא תמיד מביאים את התוצאה ולעיתים אפילו פוגמים בקיים. נשמע לכם מוכר? האם גם אתם מכירים אנשים שנותחו פלסטית  ונגרמה להם עוולה כתוצאה מניתוח גרוע? עורך דין רשלנות רפואית יספק במאמר זה, כמה נקודות באשר לרשלנות שמקורה בפלסטיקה.

מהי רשלנות רפואית בניתוחים פלסטיים?

מיותר לציין כי בשנים האחרונות יותר ויותר אנשים נתקלים בבעיות שמקורן בניתוח פלסטי לוקה בחסר. מטרת האנשים לשפר משהו בגופם מבחינה אסטטית והנה, הם נתקלים למעשה באמצע החיים בניתוח שמקשה עליהם לצאת מהבית נוכח הבושה או המצב הגרוע שהוא גורם ישיר לניתוח כושל. מה עושים? למי בעצם פונים ואיך עורך דין רשלנות רפואית יכול לתת מענה לכך? מה כדאי לבדוק? איך ומתי?

מה נחשבת עוולה במסגרת סוגי הניתוחים?

  • אם יש ניתוח כושל אשר פגע במטופל בודקים קודם כל קשר ישיר לרשלנות רפואית. הידעתם? בתי המשפט אף מחמירים יתר על המידה נוכח עוולות הנגרמות מניתוחים מהסוג הזה.
  • דווקא בגלל שמדובר בפלסטיקה ולא בהצלת חיים, דווקא שם בתי המשפט שמים דגש גדול יותר ומחמירים אף בהתאם.
  • במקרה של ניתוח אף כושל, קשה למעשה לבדוק איך יתעצב האף במצב אמת אלא רק לאחר תקופת ריפוי. ההפרעות בנשימה, שקעים וכל השאר, מתגלים רק לאחר החלמה של חצי שנה לפחות.
  • בניתוחים של הגדלת חזה, במידה והתרשל הרופא בהחדרת שתל סיליקון או בבחירת הגודל המתאים, ניתן לראות באופן מהיר בליטות בשד, שד נוקשה או אפילו צניחה של שד.
  • ומה קורה בניתוח עפעפיים? במקרה הזה, מדברים על הצטלקות של העפעף, הורדת יתר, מראה של עין נפולה ובמקרים קשים במיוחד אפילו עיוורון חלילה.

כיצד מאתרים עורך דין מנוסה ברשלנות רפואית?

  • אם אתם בדרך לבחירת עורך דין מתאים, חשוב לבדוק ולוודא כי הנבחר אכן בעל תעודות והסמכה ראויה לטפל בנישה אליה נקלעתם. הסבר? זהו, שאם חלילה עשיתן ניתוח חזה, או ניתוח עפעף, חשוב לבחור עורך דין שמתמחה בנושאים הללו ומבדל את עצמו מהשאר.
  • כמה שנות ניסיון יש למשרד? המלצות תמיד תוכלנה לסייע לכם בפרט אם אתם מכירים מישהו שחווה את העוולה מקרוב ויצא ממנה שבע רצון.

 

כתוב/כתבי תגובה