קורס שיאצו בקמפוס ברושים

צעירים וצעירות רבות בוחרות ללמוד בשנים האחרונות, קורסים של טיפול במגע. קורסים אשר בסופם הם מקבלים תעודות שמאפשרות להם לטפל באנשים באמצעות מגע באזורים שונים בגוף. אחד הקורסים הבולטים בתחום זה הוא שיאצו.

שיאצו זו אומנות שהתפתחה ביפן ומקורה ברפואה מסורתית קדומה אשר באמצעות הפעלת לחץ במקומות שונים בגוף, אפשר לפתור בעיות שונות, בין היתר בעיות של איזון טבעי בין תחושות פיזיולוגיות לתחושות נפשיות.

עד לפני מספר שנים היה ניתן למצוא טיפולי שיאצו בעיקר במרכזים לרפואה משלימה או בקליניקות פרטיות. כיום, גם קופות חולים ובתי חולים ציבוריים, מכלילים טיפולי שיאצו כחלק בלתי נפרד מהטיפולים שהם מציעים ומעניקים למטופלים שלהם.
מי שרוצה ללמוד קורס שיאצו, יכול למצוא אותו בין היתר בקמפוס ברושים,  הקמפוס המוביל בישראל ללימודי רפואה משלימה. במסגרת הקמפוס אפשר ליהנות מקורס אשר נמשך שלוש שנים ומועבר על ידי מרצים ומרצות בכירים בתחום זה, בעל ניסיון מעשי רב.

סטודנטים בקורס שיאצו בקמפוס ברושים, מקבלים במסגרת לימודיהם גם ידע מקצועי וגם ידע תיאורטי, אשר מאפשר לעסוק בתחום בסיום לימודיהם. בוגרי הקורס מקבלים ביומו תעודת מטפל בכיר בעזרתה הם יכולים לטפל במטופלים, הן במסגרת פרטית והן במסגרות אחרות. חשוב לומר, שכבר אחרי שנה אפשר לקבל  תעודת מטפל, אך כיום הדרישה היא לתעודת מטפל בכיר.
צעירים וצעירות אשר מעוניינים ללמוד במסגרת קמפוס ברושים, צריכים לעבור ראיון אישי, מבחן התאמה וכן להציג תעודת בגרות אשר עומדת בתנאי המקום. מן הסתם, התנאים יכולים להשתנות ככל שיירשמו יותר ויותר מועמדים לקורס.

מדוע משתלם ללמוד קורס שיאצו בקמפוס ברושים?

קמפוס ברושים, כפי שציינו, הוא מבתי הספר המובילים בתחום של לימודי רפואה משלימה. הוא מכיל מסגרות רב רב שנתיות וחד שנתיות בהן אפשר ללמוד קורסים רבים ומגוונים.

הן במסגרת קורס שיאצו והן במסגרת קורסים אחרים, אפשר ליהנות בקמפוס מצוות מקצועי, בעל ניסיון הן בתחום התיאורטי והן בתחום המעשי. קמפוס ברושים מציע לתלמידיו את התנאים הטובים ביותר שיש על מנת ללמוד שיאצו באופן מקצועי ולסיים עם תעודת מטפל בכיר.

כאן המקום לציין עוד, מאחר ומדובר בקמפוס רחב עם מגוון חוגים, הרי שאפשר לשלב בין שיאצו לעוד שורה ארוכה של תחומי לימודים נלווים, ובכך לרכוש ידע מגוון שיאפשר לעסוק בעתיד ביותר מתחום אחד או לשלב במסגרת העבודה, ידע תיאורטי ומעשי מכמה תחומים גם יחד. זה ללא ספק ישפר את איכות השירות שניתן למטופלים.

כתוב/כתבי תגובה