אגרנות כפייתית

פינוי בית מוזנח

בעוד שלא קל לפנות בתים רגילים מתכולה שאינה רצויה, כך בטח שלא קל לפנות בית  מוזנח מתכולה שאינה רצויה, ולו כי קשה להבחין בין התכולה שמבקשים לשמור בבית לבין התכולה שמבקשים לפנות, וזאת בשל הסיבה הפשוטה שהכול נראה אותו הדבר – מטונף ושאינו נראה הולם לשימוש אנושי. אי לכך טוב לדעת שלא את משימת הפינוי יש לבצע לבד ולא את משימת הניקוי יש לבצע לבד – אלא כל שיש לעשות לבד זה פשוט מאוד להרים טלפון אל חברת פינוי שבין היתר גם מתמחה בפינוי דירות מוזנחות.

אגרנות כפייתית

הקשר שבין דירה מוזנחת לבין דירת ירושה

 

לא מעט אנשים יורשים דירות של בני משפחתם, ולא פעם מדובר בדירות שנראות בכי רע, ולו כי בעל הבית כבר שנים חי בגפו, או לחלופין אינו חי בבית כיוון שהוא עבר לבית אבות. אי לכך כאשר בני המשפחה מבקשים להכין את הדירה למכירה, הם לא פעם עומדים אל מול ציוד רב שאינו רצוי ולא פעם אותה משפחה גם עומדת אל מול זוהמה רבה שנגרמה עקב אי תחזוקת הבית לאורך זמן. מכאן שטוב לדעת שלצד הקושי הנפשי שכל הסיטואציה מציפה,  גם ישנו קושי פרקטי להתמודד עם מצב הדירה, ועל כן טוב לדעת שניתן להיעזר בשירותי פינוי מקצועיים שאינם נרתעים מבתים מוזנחים.

הקשר שבין דירה מוזנחת לבין דירת אגרנים

מדי פעם ניתן לשמוע בתקשורת על עוד דירת אגרנים שהתגלתה, בה חפצים מיותרים השתלטו את סך חדרי הבית והשאירו לאגרן מרחב מחיה מצומצם ביותר. ובכן במציאות סיפורים מעין אלו בדרגות שונות לא חסרים, ועל כן טוב לדעת שעבור דירות מעופשות, מוזנחות ושעמוסות בציוד מיותר ישנו פתרון מקצועי אצל חברות שבין היתר מתמחות במתן שירותי פינוי עבור בתים מוזנחים.

למה ניתן לצפות בעת פינוי בתים מוזנחים?

כאשר נעזרים בשירותי פינוי בית מוזנח, יש לצפות שהצוות יסייע למיין את התכולה ויפנה אותה באופן שקט ומסודר, אך גם שיידע להעניק שירותי ניקיון משלימים, שבין היתר כוללים שירותי חיטוי, הדברה, שיפוץ, סיוד וכמובן שגם שירותי ניקיון כוללים.

 

כתוב/כתבי תגובה