מתיחת פנים בעזרת חוטים

מתיחת פנים בעזרת חוטים

ד"ר שיין תמיד אומר שאי אפשר להילחם בטבע, אך כן ניתן לנצל את מה שניתן לנו על ידי הרפואה האסתטית המתקדמת וזאת על מנת להיראות טוב יותר. תהליך ההזדקנות הוא מנת חלקו של כל אדם וככל שחולפות השנים, העור מאבד את גמישותו הטבעית, דבר שמוביל לקמטים ושינויים נוספים בעור הפנים והגוף.
נכון להיום הפתרונות המוצעים לשיפור המצב הם ניתוח מתיחת פנים, פיסול פנים ומתיחת פנים בעזרת חוטים. כיוון שהמגמה השולטת נכון ל-2018 היא המגמה הטבעית, שדוגלת במיקסום הבריאות ומינימיליזציה של פעולות פולשניות, אציג בפני הקוראים את כל הקשור אל פרוצדורת מתיחת פנים בעזרת חוטים, הליך אפקטיבי להצערת פנים אותו אני מבצע במרפאתי, המרפאה של ד"ר אופיר שיין.

הקסם של מתיחת פנים בעזרת חוטים

הקידמה הרפואית טכנולוגית מאפשרת מגוון שיטות לא פולשניות, באמצעותן ניתן להגיע לתוצאה משביעת רצון של עור פנים מתוח ומרשים. אחת מאותן דרכים היא מתיחת פנים בעזרת חוטים. מתיחה של הפנים בעזרת חוטים יכולה לתקן מצבים של קמטים וקפלים בפנים, לגרום להרמתן של הגבות הנפולות, מתיחת הצוואר, עיצוב של קו המתיחת פנים בעזרת חוטיםלסת התחתונה והצערת הפנים. חשוב להבין שהסיבה העיקרית לריפיון העור וצניחתו היא ירידה ברמת החלבונים 'קולגן' ו- 'אלסטין'. הזרקת חוטים (דקים ומיוחדים) לתוך העור תוביל לגירוי של העור ורקמותיו וייצור מחודש של חלבונים אלו. כלומר, המטרה של מתיחת פנים באמצעות חוטים היא הצערת וחיזוק העור ואכן התוצאה תהיה עור רענן וצעיר.

מתיחת פנים – כיצד הטיפול מתבצע

לאחר שיחת ייעוץ בה אאבחן את עור הפנים של המטופל, אברר אודות הרקע הבריאותי שלו ואבין מהן הציפיות שלו, אתחיל בפעולת המתיחה. פעולה קצרה שמתבצעת תוך כדי אילחוש. בשלב הראשון אזריק מזו חוטים דקים ומיוחדים לשכבת הדרמיס בפניו של המטופל. חוטים אלו יספקו תמיכה לרקמות העור וימתחו את העור.
החוטים יוזרקו תמיד אל איזורי הפנים הרפויים ויתפסו ברקמות הפנים וירימו אותן. במהלך הזמן החוטים יתמוססו ובמקביל ייווצר תהליך של ייצור והפרשה מוגברת של קולגן ואלסטין, שני חלבונים שישמרו את התוצאה המרשימה לאורך זמן. טיפול זה מוביל לתוצאה משביעת רצון ללא חיתוך, צלקות, חבישת הפנים, תופעות לוואי רבות ותהליך החלמה ארוך.

האם מתיחת פנים באמצעות חוטים מתאימה לי?

הליך קצר ופשוט זה מתאים לגברים ונשים אשר מעוניינים להצעיר את עור פניהם ללא ניתוח, ללא הרדמה וללא כל הכרוך באשפוז והחלמה ארוכה. קהל היעד העיקרי אשר מגיע למרפאה שלי הן נשים בגילאי 35-60 שחוות תהליך של הזדקנות העור, אך הצניחה של עור פניהן עדיין אינה משמעותית וניתנת לתיקון. חשוב לקחת בחשבון שטיפול זה אינו מתאים לנשים בעלות עור דק וללא שכבת שומן תת עורית.

מתיחה באמצעות חוטים – כל היתרונות

פרוצדורה לא פולשנית – היתרון המרכזי הוא שלא מדובר על ניתוח, על כל השלכותיו.
מינימום סיכונים – הסיכונים בתהליך זה מינימאליים אל מול ניתוח בו משתמשים באזמל.
מינימום תופעות לוואי – וזאת בהשוואה לניתוחים.
מתיחה מקיפה – בהליך זה יש אפשרות למתוח את הפנים בכמה איזורים ובכך לזכות בתוצאה המרשימה ביותר.
תהליך טבעי – החוטים מזרזים תהליך טבעי בפנים.
מראה טבעי – התוצאה של הליך זה היא בעלת מראה טבעי ומרשים.

כמה זמן התוצאה תחזיק מעמד?

הממוצע הוא בין שנתיים לשלוש. למרות זאת, חשוב לקחת בחשבון שהתשובה לשאלה זו משתנה מאדם לאדם. ככל שמצבו ההתחלתי של עור הפנים טוב יותר, האדם מקיים אורח חיים בריא יותר, אינו נחשף יתר על מידה לשמש, נמנע מעישון ושותה כמות מספקת של מים, כך התוצאה עתידה להחזיק מעמד לתקופה ארוכה יותר.

כתוב/כתבי תגובה