ביטוח מטפלים אלטרנטיביים

מה חשוב לדעת כשרוכשים ביטוח למטפלים אלטרנטיביים

ביטוח מטפלים אלטרנטיביים הוא ביטוח מצוין שמסייע לאנשים שעוסקים ברפואה אלטרנטיבית לטפל בראש שקט באנשים שהם עובדים איתם. מדוע זה חשוב? כי מצד אחד, מדובר ברפואה, מצד שני הרפואה והממסד לא מכירים בזה ב-100% ורבים מהמטפלים חשופים לתביעות או נזקים שלא קיימים במסגרת הרפואה הרגילה, וזאת מכיוון שמדובר בשירות לא ממוסד. לכן, אם אתם עובדים ורוצים לקחת ברצינות את העבודה שלכם, עשו לעצמכם ביטוח למטפלים אלטרנטיביים.

ביטוח מטפלים אלטרנטיביים

מדוע זה חשוב לעשות ביטוח למטפלים אלטרנטיביים

ביטוח למטפלים אלטרנטיביים מספק הגנה מפני נזקים, אך גם אובדן כושר עבודה, וגם תביעות מצד הלקוחות בגלל נזק גופני או נפשי שלכאורה נגרם להם בגללה טיפול. כלומר, זה די דומה לביטוח תכולה, ביטוח מבנה, ביטוח צד ג', ביטוח אובדן כושר עבודה וביטוח נגד תביעות על רשלנות מקצועית – כולם ביחד. ההבדל הוא שהביטוח נתפר בצורה כזו המתאימה לאורחות העבודה של מטפלים אלטרנטיביים. חשוב שבתור מטפל תהיה לך פוליסה שמאפשרת ל לעבוד בראש שקט.

בעבור מי ביטוח למטפלים אלטרנטיביים מיועד

לרוב לכל מי שעוסק בצורה פרטית או דרך קופות החולים ברפואה אלטרנטיבית: רפלקסולוגים, מעסים מקצועיים, נטורופתים, מעסים בשיאצו, מטפלים ברפואה סינית או בצמחי מרפא, מומחי ביו אנרגיה, מעסים בשיטת אלכסנדר או בשיטת גרינברג, רופאים העוסקים ברקיחת פרחי באך, מטפלים ארומתרפיים, מטפלי הילינג ורייקי. בנוסף, יש הרחבות בעבור מי שמלמד שחייה, מטפלים באמנות או מוסיקה, מטפלים ברכיבה על סוסים, טיפולי שיקום באמצעות הידרו תרפיה, ווטסו או ג'הרה.

מה כוללת פוליסת ביטוח למטפלים אלטרנטיביים

ביטוח למטפלים אלטרנטיביים כולל לרוב: ביטוח צד ג', במיוחד לנזק לקליניקה עצמה, חבות מוצר, ייעוץ שגוי, הוצאות על תביעות משפטיות, וגם ליווי מקצועי בכל הקשור למשפט ביחס לקלניקות מסוגים אלו. כל זה, כמובן ביחד עם ביטוח תכולה, ביטוח מבנה וביטוח אחריות מקצועית. אם אתם מטפל/ת רציניים – עשו לעצמכם פוליסת ביטוח למטפלים אלטרנטיביים. התעניינו באפשרויות שלכם במסגרת קופת החולים, חברות הביטוח והפירמות הגדולות, השוו מחירים ומצאו לעצמכם את הפוליסה הכי טובה בעבור מה שאתם עושים!

כתוב/כתבי תגובה