הפרוצדורות הפלסטיות הפופולאריות ביותר

בשנים האחרונות החלו יותר ויותר אנשים לשים לב לפרוצדורות פלסטיות שאינן ניתוחים אשר באמצעותן ניתן ליהנות ממראה מתוח צעיר ורענן.
אותן פרוצדורות הפכו פופולאריות בעיקר בשל הצורך של רבים בשיפור המראה החיצוני, אך זאת ללא ניתוח.

אבל מהן הפרוצדורות הפלסטיות הקלות והפופולאריות ביותר בשנים האחרונות? הכנו לכם רשימה שלא כדאי לפספס!

הצרת הנרתיק – הצרת הנרתיק היא אחת הפרוצדורות שהפכו כדאיות לנשים שגם רוצות לשפר את חיי המין שלהן אך בד ובד רוצות לטפל בבעיות כמו בריחת שתן מהגוף. בעבר הצרת הנרתיק הייתה נעשית באמצעות הליך פולשני שהרתיע נשים. עם זאת כיום באמצעות טיפול בלייזר שנעשה ללא חתכים וללא דימום כבד: יכולות רבות מהנשים ליהנות מנרתיק צר ומשליטה בדרכי השתן שלהן.

עיבוי שפתיים – עיבוי שפתיים היא אחת מהפעולות הלא פולשניות והפופולאריות ביותר שיש כיום. באמצעות עיבוי שפתיים יכולות רבות מהנשים לעבות שפה תחתונה או עליונה שנחשבות דקות, ליהנות ממראה שפתיים חושני, ולהקנות לפנים שלהם מראה חושני ונשי יותר.

כיום עיבוי שפתיים נעשה באמצעות החזרת חומרי קלוגן או חומצה הידראולית שהם חומרים טבעיים אשר מתמזגים בצורה טובה עם הגוף. בכך ניתן ליהנות משפתיים מלאות ללא ניתוחים.

מתיחת פנים בחוטים ובלייזר – אם בעבר מתיחת פנים הייתה מתרחשת עם ניתוח וימי החלמה רבים, הרי שכיום ניתן לבצע מתיחת פנים ללא ניתוח אלא באמצעות הזרקת חוטים טבעיים אשר מותחים את עור הפנים מהצדדים או באמצעות מתיחת פנים בלייזר.

מתיחת פנים המתבצעת על ידי המומחים אינה כוללת חתכים ותפרים והיא כזאת שמותאמת לכל אישה או גבר לפי סוג העור, הגיל והמצב הרפואי שלהם.

לסיכום, פרוצדורות להקניית מראה עור צעיר ורענן יותר ישנן הרבה, והם לא חייבות לכלול טיפול פולשני או ניתוחים מסובכים. בשל כך כדאי לפנות למומחים בתחום כדי לקבל את ההצעה הטובה והמתאימה לכם ביותר.

כתוב/כתבי תגובה