הסרת קעקועים

הסרת קעקועים

הסרת קעקועים

אם גם אתם בעלים לא כל כך גאים של קעקועים שעשיתם בזמנו, יכול להיות שאתם מתלבטים ושואלים את עצמכם האם כדאי להוריד אותם כבר, ולבצע במקום מקצועי הסרת קעקועים.
יש מקרים רבים בהם אתם שוקלים וחושבים על הסרת קעקועים.
יש אנשים שיש להם קעקוע אחד בודד, ויש אנשים שיש להם קעקועים רבים בכל מיני מקומות בגוף.לעיתים אתם אוהבים את כולם, ולעיתים אתם מפסיקים לאהוב את כולם או את חלקם,  בין אם עשיתם קעקוע של ציור כלשהו או עשיתם קעקוע של משפט חכם וכרגע בחייכם אתם כבר לא מתחברים למשפט הזה או לציור הזה. ומרגישים שזה הזמן להיפרד ממנו.

להיפרד לשלום מהקעקועים

חלקנו עשינו קעקועים שונים בשנות העשרים או בשנות הנעורים שלנו, ומחלק מהקעקועים האלה היינו רוצים להיפרד. גם אנשים שחושבים שהם מבינים בעולם הקעקועים לעיתים יודעים פחות על התחום של הסרת קעקועים . יש דברים שאנחנו צריכים לדעת לפני שאנחנו מורידים קעקועים יש כל מיני תפיסות לגבי הורדת קעקועים שכדאי לבדוק אותם ולדעת עליהם יותר.

להתייעץ עם מומחה

לפני שאתם עושים הסרת קעקוע, יש ללמוד על התחום הזה היטב מאנשים שכבר עשו זאת. התחום של הסרת קעקועים הוא ממש מקצוע. ולכן, לפני שמתחילים הורדת קעקועים כדאי להתייעץ עם מומחים בתחום, כמונו.

האם זה באמת תהליך מאוד כואב?

יש  תפיסה או חשיבה מקובלת שהורדת קעקועים היא תהליך כואב מאוד .כדאי להתיעץ ולשאול  לראות מה אומרים אנשים שעברו הורדת קעקועים, האם הורדת קעקועים באמת כואבת כל כך.
כאשר בודקים את הנושא מגלים שאם התהליך מתבצע  במקום מקצועי ומפוקח, תהליך הורדת קעקועים לא חייבת להיות כואב  כל כך. משתמשים בהרדמה מקומית. והתהליך עצמו כואב פחות מפעם.

הורדת קעקועים בלייזר

הורדת קעקועים מבצעים היום בלייזר יש סוגים של הורדה בלייזר, כאשר אתם מגיעים למכון להורדת קעקועים בלייזר כדאי לשאול איזה ציוד משמש אצלם להורדת קעקועים בלייזר.
להתעניין ולברר לגבי הציוד הזה  האם הוא איכותי וחדשני. כאשר אתם בודקים מכון של הורדת קעקועים בלייזר,כדאי לבקש שמות וטלפונים של אנשים שעשו אצלה את התהליך כדי לשמוע המלצות ודעות על העבודה של אותו מכון להורדת קעקועים.

לשמוע המלצות של לקוחות

את הדגשים והמלצות של לקוחות כדאי לשמוע, וכך תלמדו אם אותו מכון לייזר מומלץ עבורכם או פחות .תשמעו מאותם אנשים אם יש צוות מקצועי או רופא שמפקח על הטיפול? באיזה ציוד המכון עובד? האם הטיפולים כואבים? האם המחירים סבירים ועוד פרטים חשובים לגבי אותו מכון הסרת קעקועים בלייזר. ניתן גם להתייעץ עם חברים לגבי באיזה מקום הם הסירו עקועים.  או אפילו לזהות אנשים שרואים שהם בתהליך של הסרת קעקועים, להתייעץ איתם איפה הם עשו את הסרת הקעקועים. אנחנו מכון רציני ומפוקח בעל השגחה רפואית והמלצות רבות של הסרת קעקועים. נשמח לתת לכם ייעוץ ראשוני בחינם ללא התחייבות.

כתוב/כתבי תגובה