המסת שומן

המסת שומן בגלי רדיו – איך זה עובד?

המאמר באדיבות ד"ר רונן גליזנגר

אנשים רבים מתמודדים עם שומנים עודפים. יש אנשים שכל החיים שלהם רצופים בדיאטות מסוגים שונים, ופעילויות כושר אשר נועדו לעצב את הגוף ולסייע בפירוק תאי שומן עקשניים. אך יש מקרים שונים בהם יש בגוף תאי שומן אשר האדם אינו מצליח להסיר אותם באמצעות כלים רגילים אלו. במצבים שכאלו יהיה נכון לפנות לטיפול ייעודי אשר מציע המסת שומן באמצעות מכשור מתקדם. מטופלים רבים כבר חוו את הטיפול והם ממליצים ומרוצים עד מאוד!

איך זה עובד?

תאי שומן אלו תאים אשר נחשבים לרגישים לשינויים בטמפרטורה. היות שכך ניתן להפנות אליהם גלי חום אשר יגרמו להם להיות נוזליים. כמו כן גורם החום לזרימת דם מוגברת אשר מועילה אף היא בתהליך המסת השומן, שכן הדם מאפשר שטיפה יעילה של תאי השומן הנוזליים, וכך בתהליך טבעי של פינוי פסולת מהגוף יתפנו תאי השומן. התוצאה משביעת רצון – לאחר תקופת מה מביצוע הטיפול הגוף שלנו ישחרר את תאי השומן הללו והמטופל ייהנה מהתוצאות המרנינות – תאי השומן אשר העיקו עליו הם נחלת העבר.

האם זה כואב?

היות ומדובר על טיפול אשר חושף את הגוף של המטופל לחום בטמפרטורה גבוהה – של כארבעים מעלות, יהיה צורך לבצע אלחוש במקום כדי למנוע את תחושת הכאב. מטופלים מדווחים כי הטיפול אינו כואב, אחרים מספרים כי הטיפול היה להם נעים והם לא חשו כאבים בכלל. הטיפול נמשך במשך כשעה, תלוי בהיקף הטיפול ובגודל השטח בו מטפלים. הטיפול הינו נוח וזמין ומאפשר למטופלים רבים לבצע אותו בלי לעצור את מרוץ החיים ולפגוע בסדר היום.

תוצאות הטיפול

לאחר הטיפול עשויים להיות שיירי עור מתוח. עור אשר הקיף עד כה את היקף הגוף ועתה הוא הפך להיות מיותר ומעיק. גם בעור זה ניתן לטפל ובאמצעות ניתוחים פלסטיים להסיר אותו. למעשה זו תופעה דומה לעור שנשים לאחר לידה מתמודדות אתו.

לפנות לטיפול מקצועי

אמנם לא מדובר על טיפול פולשני או על פעולה מסוכנת, אך יחד עם זאת חשוב מאוד לבחור גורם טיפולי מקצועי ומיומן לטיפול בטוח ויעיל.

כתוב/כתבי תגובה