אבקת גיינר

האם גיינר ללא לקטוז יעיל כמו גיינר רגיל?

בעבר אנשים לא היו מודעים בכלל שעליהם להתאמן באופן קבוע וכך ראינו כי מגפת ההשמנה הכתה בעולם המערבי בצורה החריפה ביותר שיש. עליכם להבין כי השמנה היא מקור למחלות רבות כמו בעיות לב, סוכרת, לחץ דם גבוה ועוד ועליכם גם להבין כי הדרך הטובה ביותר להילחם בה היא באמצעות אימון גופני. לכן אפשר לראות כי כיום יש יותר ויותר ישראלים אשר מתאמנים באופן קבוע ולא מזניחים נושא זה. אך באותה נשימה אנו חייבים לציין שמי שמתאמן באופן קבוע חייב לתמוך באימון בתזונה נכונה. אם לא תאכלו נכון לאימון לא תהיה השפעה גדולה וסביר להניח כי תסבלו מהרבה יותר פציעות ובעיות. על רקע זה אנו חייבים לציין כי מי שמתאמן צריך להכיר את הגיינר. כיום עליכם להבין כי יש גיינר ללא לקטוז ויש גיינר רגיל וכדאי לכם להתייעץ עם תזונאי או מאמן כושר בכדי לדעת מה הכי מתאים לכם.


האם הגיינר הוא תחליף לאוכל רגיל?
אין ספק שמי שמתאמן באופן קבוע צריך לשקול לאכול אבקת גיינר, אבקת חלבון, תוספי מזון ועוד. עם זאת ואת זאת חשוב להדגיש כל התוספים הללו הם לא תחליף למזונות רגילים. עליכם לצד התוספים לאכול אוכל רגיל ולשים על כך דגש גדול אם אתם רוצים לחיות נכון ובריא. כמובן שאם אתם לוקחים את העניין ברצינות אתם יכולים לבנות תפריט קבוע שעל פיו תאכלו ואשר יקבע מה תאכלו כל יום וכל שעה וכך האימונים שלכם יהיו הרבה יותר אפקטיבים והרבה יותר יעילים ואתם תגיעו אל תוצאות הרבה יותר מרשימות וטובות וכל זאת תודות לתזונה נכונה.


מדוע לא כדאי לקנות את הגיינר הזול ביותר?
נקודה נוספת שאתם צריכים לקחת בחשבון היא שלא כדאי לכם לקנות את הגיינר הזול ביותר מכיוון שפעמים רבות הוא יהיה הרבה פחות איכותי. אנחנו לא אומרים לקנות את הגיינר היקר ביותר אך אם הגיינר זול במיוחד הרי שהדבר צריך לאותת לכם על בעיה מסוימת ועל כך שלא כדאי לקנות אותו.

כתוב/כתבי תגובה