דוקטור קיי

איך אני יכול לחזק את המערכת החיסונית של הילד שלי

המאמר באדיבות דוקטור קיי

מערכת חיסונית חזקה ובריאה תביא את הילדים שלנו להתמודד עם כל סוג של חיידק או וירוס בצורה טובה מכל השאר. למה ישנם ילדים שאר חולים כל הזמן לעומת כאלה שעוברים את עונות השנה ללא כל בעיה? הרבה מזה נובע מהיות המערכת החיסונית שלהם לא כזו שחזקה על מנת לספק מלחמה ולהגן על הגוף בצורה יעילה.

להקפיד על אוכל בריא

העידן המודרני שבו אנו נמצאים הוא כזה אשר כולל יותר מידי אוכל מוכן ומעובד שמכיל הרבה מאוד רכיבים שאינם בריאים לבני האדם, לא לבוגרים ובמיוחד לא לצעירים שעדיין גדלים ומתפתחים. המודעות כי כל האוכל הזה הוא אינו בריא לאף אחד הביאה לחזרה אל הכנה של אוכל בריא והבנה מהו אוכל בריא שוב פעם מחדש, וכעת יותר הורים טורחים עם הכנה של אוכל בריא ומציעים אוכל כמו ירקות, פירות ושאר מאכלים שכוללים כמה שיותר רכיבים טבעיים ובריאים שמסייעים לילדים לגדול בגוף שלו יש את כל אבות המזון מידי יום ויום.

מניעה של היגיינת יתר

ישנם הורים שנבהלים יתר על המידה מכל הלכלוך שקיים בסביבה, והם לא ממש מודעים לעובדה כי ככל שהם יגדלו את הילדים בסביבה יותר הגיינית כך גם הילדים הללו לא יפתחו סבילות לכל החיידקים שנמצאים באופן טבעי על ומסביב לבני האדם, ויהיו חולים מכל דבר כמעט. לחשוף את הילדים לסביבה ללא הגנה מוחלטת תהיה הדבר הכי חכם ובריא עבורם, וגם עבור ההורים עצמם.

הוספה של תוספי מזון

ככל שרק מנסים להחזיר את הגלגל אחורה ולהזכיר להורים את כל מה שטוב עבור הילדים שלהם ואת כל מה שהם בעצמם גדלו עליו, עדיין ילדים רבים נשארים בין ארבע קירות ולא מקבלים שמש לגופם והרבה מידי ילדים לא אוכלים פירות וירקות באופן קבוע בכל יום, ועד אשר זה יתרחש בצורה מיטבית זה חשוב להביא לילדים תוספי תזונה שכוללים ויטמינים, ברזל ושאר מינרלים שהם לא מקבלים בשל העידן הנוכחי בו הילדים גדלים עם חסך גדול של כל מה שבריא עבור המערכת החיסונית שלהם והוא בגדר של הכרח.

קראו על: טיפול טבעי בכאב גרון

כתוב/כתבי תגובה